2. Výročí

EA

Tak a je další rok za námi. Neuvěřitelně rychle to uteklo. Ale přesto si myslíme, že rok 2012 stál za to. Stránka je už 2 roky na světě. Přesto neváháme a snažíme se stránky vylepšovat.

Apalucha Vám nabízí celkem 50 albumů, z toho 16 jen z roku 2012. V albumech se nachází 4900 fotek. Je to na dlouho, ale zaručuji Vám, že to bude stát za to.

Na zkoušku jsme zavedli Facebook. Na facebooku naleznete novinky z webu EA (abyste je nemuseli hledat) a takové novinky, plánování, akce a info, které nebudou ilustrovaný na stránkách.

Času je stále méně, ale přesto se snažíme psát nové články. Mezi nové za rok 2012 patří výlety do Rakouska na největší sraz H-D, výstava For caravan a motocykl. Cestovatelský tip na výlet v Drážďanech Die glaserne manufakture. Pořízení cestovní motorky Suzuki V-Strom. Nové příslušenství na motorku komunikátor Interphone F5 a motonavigaci Garmin. Naše setkání a splnění slibu panu Valdisu Brantsi.

Urvali jsme trošku času a udělali jsme pár videí na Apaluchu. Byla to zkouška naší zručnosti a povedla se. Můžete se podívat na Turecké Edirne na motorce a vnitřní záznam karavanu. Nyní pracujeme na dalších videozáznamech.

Samozřejmě jsme i cestovali. Navštivili jsme Rusko, vykoupali jsme se na Tureckých plážích. Nechali jsme si rozechvět srdce u největšího srazu Harley Davidson. A nemůže chybět ani naše oblíbená destinace francouzský ostrůvek Korsika. Menší výlet do Polska a jednodenní výlet do Norimberka a Drážďan.

EXPEDICE APALUCHA

Během roku 2012 a malý kousek 2013 naši stránku navštívilo 24 500 čtenářů

Rok 2012

Což sečteno a podtrženo, za 2 roky webu Apaluchy, to dělá 33 500 čtenářů

Život Apaluchy

NEUVĚŘITELNÉ. Děkujeme všem, co nás navštěvují.

Jsme moc rádi, trhali jste rekordy v počtu návštěvníků za den:

15.5. 2012 jsme na apaluše uviděli rekordní počet návštěvníků za den, a to 202 lidí 🙂

Bohužel k těmto rekordům patří i opačná strana a ta naštěstí z minulého roku nebyla překonána 6 lidí ze dne 29.7. 2011

Průměrná doba na webu jsou 2 minuty


Nejnavštěvovanější stránky byly

Svátky Evropy

Svátky a ramadán

Lužická jezera

Plnící LPG nádrž

a další…


Lokalizace návštěvníků

Za velký úspěch považujeme navštěvnost lidí ze 74 zemí světa.

Některé státy nás opravdu zaujali: Tunis, Čína, Ázerbajdžán, Pákistán, Kuwajt, Írák, Bangladéš, Nigérie, Arménie, Gruzie, Rusko


I když je stále málo času, budeme se snažit co nejvíc a nejčastěji zaplňovat naše stránky o novinky.

Nechceme nic zakřiknout, ale připravujeme velkou cestu do Ázerbajdžánu, Takže se můžete těšit na reportáže a fotky. Koho zajímá cestování na východ, ať se připraví na info ohledně cestování do Ruska (dokumenty, rady).

Zkusíme vytvořit a nějak prezentovat nové krátké videa z Ruska, Běloruska a srandičky z cest. Nevyhneme se ani focení. Nová aplikace záznamu trasy na cestách.

Technické a uživatelské info o nové sportovní kameře GoPro Hero 2 Motosport edition. Nové vybavení motorky Suzuki V-Strom na cesty. Naše oblíbené každoroční návštěvy výstav, a to převážně For Caravan, For Outdoor, Motocykl 2013, Motosalon 2013. Technické vybavení a doplňky na cesty.  Očekávejte novinky a zprávy na Facebooku.


Za rok 2012 jsme zaznamenali nárůst povzbuzujících emailů a dotazů. Na vše jsme se snažili odpovědět co nám znalost dovolila.

Asi největší poděkování patří Vám čtenářům a fanouškům našeho spolku. Za přečítení každého řádku, prohlížení každé fotky a shlédnutí našich krátkých videií.

Chceme Všem moc poděkovat. Nehorázně nás to těší a my víme, že naše úsilí není zbytečné.

DĚKUJEME

DONE
Patrik

Miluji motorky a cestování. Snažím se projet a zjistit co nejvíc informací ze všech míst co navštívím.

Patrik

Miluji motorky a cestování. Snažím se projet a zjistit co nejvíc informací ze všech míst co navštívím.

Doporučené články