3. Výročí

EA

Každý rok musí být kratší a kratší, jelikož 10.2.2014 slavila Expedice Apalucha 3 výročí nových stránek. Je to tři roky co jsme začli s tímhle webem. Rok 2013 byl velmi přínosný a to vzhledem k poznání, cestování, zkoušení a různých blbin 🙂

Za rok 2013 se objevilo na stránkách 9 albumů o 638 fotkách. Facebooková stránka narůstá na oblíbenosti.

Za rok 2013 jste si mohli a stále můžete přečíst články různě zaměřené. Rada pro cestovatele do Turecka, naše přetěsnění střešního okna, výměna vodního čerpadla, doplňky na expediční motorku a koupě nové sportovní kamery.

Čím více vložíme času do videí, tím méně máme času na články. Přesto se můžeme pyšnit novými videi a to z Expedičním přejezdu v Gruzii, celkovém videu z Gruzie, našem výletu s motorkama do Francie, juniorská motorkářská dovolená na Šumavě a konečně zpracovaným Bělorusku z roku 2011. Další videa právě natáčíme a snažíme se zlepšovat naše filmařské znalosti.

Naše cestovatelské choutky se zase rozšířili o mnoho krásných míst z Gruzie a Arménie. Pak zpáteční návštěva míst z Francie a Korsiky. A spousta víkendových cest. Mezi jednu z nich můžeme počítat juniorovu první vyjížďku na motorce na Šumavu.

3. výročí

Nejoblíbenější na tom datu je zjištění kolik lidí nás vlastně sleduje a je to neskutečně příjemný pocit zjistit kolik lidí sleduje naše webovky.

Během roku 2013 a ždibec 2014 na stránku vlezlo přes 35 000 návštěvníků.

2013/2014

No a během času neboli celkově to čítá přes 58 000 čtenářů. Je to paráda tohle číslo vidět. Ani jsme netušili jaký ohlas tyto webovky budou mít.

od začátku do 2014

Aby jsme se přiznali nevíme jak, ale daří se nám za rok rekordní účast a samozřejmě i nadměrný počet lidí za den.

Nejvíc lidí na webu jsme zaznamenali 9.7.2013 a při počtu 492 lidí.

Moc nás těší a motivuje do dalšího plánování. S přibývající prací a různýma koníčkama je to těžší a těžší, ale my stále budeme přispívat na web i facebook.


Průměrná doba na webu jsou skoro 2 minuty

Oblíbené články:

Ramadán

LPG plyn

Svátky

Korutanská jezera


Earth

Zaznamenali jsme i nárůst návštěvníků z ostatních zemí. 96 zemí světa nás navštívilo od založení apaluchy.

Mezi ně patří Gruzie, Arménie, Ázerbajdžán, Írán a například Čína.


Je stále mnoho věcí co by jsme chtěli prezentovat na našem webu. I když je času málo úpěnlivě pracujeme na našich článkách, fotkách a videích. Takže na našich stránkách bude za chvíli článek o našem novém foťáku, mnoho různých úprav na obytném autě, juniorova renovace Jawy Stadion, nové videa a samozřejmě novinky na facebooku.

Plány jsou na nový rok spousta a uvidíme co se z toho vyplní. Mezi destinace k návštěve je znova Rusko, Alžír, Írán a jiné. Uvidíme co nám čas a podmínky dovolí. Nejlépe bychom ujeli pryč a už se nevraceli 😀

Velmi nás těší navštěvovanost webu. Začínáme mít velké ohlasy na naše nová videa a fotky. Snažíme se co nejvíc věci zlepšovat, což nám zabírá spoustu času, ale my to nevzdáme.


Chtěli bychom hlavně poděkovat čtenářům, že svůj volný čas stráví na našich stránkách. Jsme za to rádi a všem z celého srdce děkujeme

Děkujeme
Patrik

Miluji motorky a cestování. Snažím se projet a zjistit co nejvíc informací ze všech míst co navštívím.

Patrik

Miluji motorky a cestování. Snažím se projet a zjistit co nejvíc informací ze všech míst co navštívím.

Doporučené články