Organizér do garáže

Inspirován nepředstavitelným bordelem a věcí válících se na podlaze garáže obytného vozu jsem začal přemýšlet o lepším uspořádání a využití skladovacího prostoru. Na různých diskuzních fórech se řešily policové dřevěné systémy a nápady. Našel jsem internetovou firmu na regálové systémy, ale bohužel nedodávají výrobky do ČR. Rozhodli jsme se obdobný regál na stůl a kempové židle vyrobit.

http://www.abenteuer-caravan.de/

Nejprve jsme vytvořili podrobný a přesný plánek s organizérem, dle rozměrů naší garáže. Nakoupili jsme materiál, což byl hliníkový jekl, z důvodů dobrého dělení a hlavně nízské váze. K tomu se dají dokoupit plastové ucpávky neuzavřených konců. Problém nastal se svařením. Máme poměrně nový kvalitní invertor, ale nepodařilo se nám to svařit ani s originál elektrodami na hliník. Hliník to je prevít, pořád prská a oxiduje. Nakonec nám pomohli v jedné svářecí firmě, kteří nám to svařili TIGem. Poté stačilo jen začistit a polepit ochranným materiálem.

Instalace byla velice jednoduchá. Organizér je vyroben přesně a nemusel se ani aretovat, nebo šroubovat. Pod kempovým nábytkem se vytvořil další úložný prostor kam dáváme přepravky se zeleninou a balené vody.